BRATISLAVA

Dokonalé

VLASY

Ak hľadáte kvalitnú starostlivosť o Vaše vlasy, ste na správnom mieste. Náš salón sa špecializuje na poskytovanie komplexnej starostlivosti o vlasy od farbenia, melírov,  strihu, svadobných a spoločenských účesov, predlžovania vlasov až po rôzne ošetrenia vlasov. Našim cieľom je ponúkať špičkové služby pomocou najlepších techník a produktov, vďaka ktorým budú vaše vlasy vyzerať úžasne.

Kompletná starostlivosť o vlasy

Farbenie a melírovanie

Tradičný melír

Tradičný melír sa vytvára pomocou hliníkovej fólie, ktorá pomáha nasýtiť presné pramene vlasov od korienkov po končeky pre intenzívnejší efekt zosvetlenia. Efektom je výraznejší kontrast medzi zosvetlenými prameňmi a vašou základnou farbou, ktorá orámuje vašu tvár a dodáva vlasom optický objem.

Balayage

Balayage je francúzska technika zosvetlenia vlasov s jemným a prirodzeným efektom ako od slnka. Balayage melír je zvyčajne len o niekoľko odtieňov svetlejší ako vaša základná farba, čo dáva vašim vlasom prirodzenú hĺbku a rozmer. Pomocou správnych produktov dokáže vydržať efekt na vlasoch veľmi dlho.

Ombré

Ombré je dramatický a gradientný farebný efekt, kedy sú vlasy kontrastne rozdelené na dve časti. Najčastejšie sa tmavší odtieň nachádza pri korienkoch a postupne sa vlasy zasvetľujú. Moderným však býva aj opačný efekt , nazývaný reverzné ombré.

Strih a styling

Naši vlasoví profesionáli Vám dokážu poradiť , ktorý strih a účes najlepšie orámuje a zvýrazní vaše črty tváre. Vďaka dobrému účesu budete vyzerať mladšie a modernejšie. Nepodceňujte ani pravidelné strihanie , ktoré zanecháva vlasy silné, zdravé a krásne. V našej ponuke nájdete kompletný dámsky, pánsky i detský strih či komplexné balíky, v ktorých je zahrnuté celkové poradenstvo, strihanie, farbenie, umývanie vlasov, fúkanie, regenerácia a konečný styling. 

Spoločenské účesy

Či už sa zúčastňujete svadby, charitatívneho galavečera, stužkovej alebo plesu, správny účes hrá dôležitú úlohu pri vytvorení dokonalého looku. Pri výbere účesu je dôležité zvážiť udalosť, oblečenie a osobný štýl. Nemusíte sa však báť, naše skúsené kaderníčky Vám s tým pomôžu.

Ošetrenie a regenerácia vlasov

Pravidelná regenerácia pomáha k zlepšeniu zdravia, kvality a vzhľadu vašich vlasov. Ošetrenia sú navrhnuté tak, aby riešili špecifické problémy vlasov ako je suchosť, lámavosť, vypadávanie vlasov alebo napríklad krepovatenie.

Keratínové ošetrenie

Keratínové ošetrenie vlasov je obľúbené kadernícke ošetrenie, ktoré je určené na opravu a obnovu keratínu vo vlasoch. Zahŕňa aplikáciu roztoku na báze keratínu do vlasov a následného zatavenia pomocou tepla, čím sa vytvára ochranná vrstva v štruktúre vlasu. Pomáha vlasy uhľadiť, znižuje krepovatenie, lámavosť a obnovuje poškodené vlasy.

Ošetrenie vlasov botoxom

Ošetrenie vlasov botoxom je populárna kadernícka procedúra, ktorá si v posledných rokoch získala obľubu. Je to vlasová kúra určená na výživu a omladenie poškodených vlasov – zanecháva ich hladšie, lesklejšie a lepšie upraviteľné. Botox používaný na ošetrenie vlasov obsahuje látky bohaté na bielkoviny, ktoré pomáha hydratovať a posilňovať vlasové pramene.

Predlžovanie vlasov

Súčasné spôsoby predlžovania vlasov spočívajú v nadpojení doplnkových vlasov. Na predĺženie sa používajú rôzne typy vlasov (prírodné i syntetické) vopred nafarbené a pripravené na aplikáciu. Pred nadpájaním vlasov je potrebná konzultácia s kaderníčkou. Spolu s našou Hair artistkou vyberiete dĺžku, farbu, hustotu, kvalitu a celkový dizajn vlasov. Predlžovanie vlasov sa používa nielen na ich predĺženie, ale i na zahustenie vlasov. Vlasové pramene prichytávame každý zvlášť zo spodnej časti vlasov na prírodný vlas pomocou microringov/eurolockov – malých krúžkov v odtieni vlasov. Spoj zatlačíme špeciálnymi klieštikmi. Takto ostane prameň napevno spojený s vašimi vlastnými vlasmi. Každé cca 2 až 4 mesiace je nutné prameň prepojiť kvôli vyrastaniu vašich ,,nových,, vlasov.

One Step- Kúra na vyrovnanie vlasov

ONE STEP nová generácia medzi produktmi na vyrovnanie a regeneráciu vlasov. Inovatívny produkt, ktorý ako naznačuje jeho názov zníži krepovatenie, dodá objem a hebkosť. Pri ošetrení vlasy rekonštruuje a vyhladzuje, zároveň im poskytuje výživu a hydratáciu, ako aj nádherný lesk.

Masáž hlavy

Trápia vás slabé a tenké vlasy s nadmerným vypadávaním a chcete im vrátiť hustotu a zdravý vzhľad? Masáž hlavy spojená s intenzívnou kúrou BIOLAGE scalpsync -Intenzívna kúra proti padaniu vlasov Matrix Biolage ScalpSync Aminexil Hair Treatment minimalizuje vypadávanie vlasov, pomáha predlžovať ich životnosť, zvyšuje ich hustotu a posilňuje jednotlivé vlasové vlákna. Patentovaná technológia Aminexil obohatená a polyvitamíny, podporuje rast vlasov, posilňuje vnútornú štruktúru mechanicky poškodených a krehkých vlasov, zabraňuje vypadávaniu a obnovuje prirodzenú pevnosť, silu a pružnosť. Ľahká textúra nedráždi pokožku hlavy, nezanecháva žiadne zvyšky vo vlasoch, eliminuje krepatenie a vyhladzuje povrch vlasov. Premeňte rednúce vlasy bez života a doprajte im hustotu, objem a zdravý vzhľad. Okrem toho, masírovanie hlavy zlepšuje hydratáciu a podporuje tvorbu prírodných olejov vo vlasoch a pokožke hlavy.