BRATISLAVA

Vytvarovaná

POSTAVA

Telové zábaly a ošetrenia  sú zamerané hlavne na spevnenie pokožky, odvodnenie organizmu, zníženie podkožného tuku, liečbu celulitídy a iných zdravotných problémov. Patria medzi najprirodzenejšie a najprospešnejšie spôsoby omladenia pokožky. 

Starostlivosť o telo

Telové ošetrenie VACUSLIM 48

Vakuslim48 je inovatívna metóda na formovanie postavy, zníženie celulitídy spojenej so zadržiavaním prebytočnej vody v tkanive. Výhodou jedinečného konceptu Vacuslim 48 je, že už za 30 minút umožní intenzívne pôsobenie aktívnych látok do tela v kombinácií s vákuum-telovým podtlakovým zábalom určeným na zoštíhlenie tela na problémových partiách ako sú stehná, zadok, bruško či boky. Táto metóda môže byť využívaná ako samostatné ošetrenie alebo ako kúra. 

Výsledné efekty Vacuslim 48

Bodyka PLUS- Prístrojová Kavitácia

Prístrojové ošetrenie Bodyka plus je inovatívna a neinvazívna alternatíva chirurgickej liposukcie. Prístroj poskytuje 2 ošetrenia,  ktoré sa dajú navzájom kombinovať- kavitácia a podtlaková lymfodrenáž. Odporúča sa ich kombinácia pre 100% efekt. 

V danej ošetrovanej časti tela pôsobí prienik ultrazvuku prístroja do hĺbky tukovej vrstvy, kde tuk rozbíja pomocou ultrazvuku. Tuk sa dostáva do medzibunkového priestoru a následná lymfodrenáž aktivuje cievy a lymfatický systém, po ktorej sa odbúraný tuk začne vyplavovať pomocou lymfatického systému z tela von. Vďaka tomu dochádza k postupnému odbúravaniu tuku z problematickej partie ako brucho, zadok, stehná- vnútorné, vonkajšie, ramená, kolená… Ošetrenie je lokálne na vybranú partiu. Ošetrenie sa odporúča opakovať 2-5 krát v intervale 1x max 2x do týždňa ( počet opakovaní sa môže líšiť k množstvu usadeného tuku).

TIP: Ideálnou kombináciou je Kavitácia, Rádiofrekvencia a Lymfodrenáž v jednom ošetrení ako kúra pre dokonalý výsledok. Kavitácia rozbije tuk pomocou ultrazvuku, radiofrekvencia tuk zohreje, obnoví elastické a kolagéne vlákna a lymfodrenáž odplaví toxíny, vodu a uvoľnený tuk z tela von. 

Lymfodrenáž- prístrojová

Lymfodrenáž je forma celotelovej prístrojovej masáže používaná na podporu pohybu lymfatických tekutín v tele. Cieľom tohto typu masáže je pomôcť telu udržiavať správny krvný obeh, rovnováhu telesných tekutín a imunitné funkcie. Je skvelá aj ako prevencia proti skleróze, trombóze, obezite, kŕčovým žilám, akné i celulitíde. Pomocou lymfodrenáže sa tuk v medzibunkovom priestore odvádza do lymfatického a žilového systému a cez vylučovací systém opúšťa telo. Po ošetrení sa rozbieha mikrocirkulácia a prietok lymfy v danej oblasti, metabolické procesy sa obnovujú.

EunSung MagicPolar - Radiofrekvencia

Prístroj funguje na báze najvyspelejšej a najmodernejšej hexapolárnej rádiofrekvenčnej technológie striedavej polarity, ktorá je v súčasnej dobe najprogresívnejšou technológiou spojenou s led svetelnou terapiou. V dôsledku rádiofrekvencie sa tukové bunky v hlbších vrstvách pokožky zohrejú a urýchli sa ich prirodzený metabolizmus. Riadený prívod tepla spôsobuje intenzívny prienik tukových buniek do medzibunkového priestoru. Radiokrekvencia taktiež obnovuje kolagénne a elastické vlákna v dôsledku čoho sa pokožka vytvaruje, napne a odstráni sa celulitída. Po ošetrení sa odporúča lymfodrenáž, pre lepšie odplavovanie tuku, vody a toxických látok z tela von.  Ošetrenie sa odporúča opakovať 2-5 krát v intervale 1x max 2x do týždňa ( počet opakovaní sa môže líšiť k množstvu usadeného tuku).

Juchheim- Anticelulitídna kúra- zábal

Extrémne silný ByeByeCellulite zábal dokáže na základe vzájomného pôsobenia vysoko koncentrovaných surovín viditeľne vyvážiť a harmonizovať pomarančovú pokožku. Juchheim- Anticelulitídna zábal+ Prístrojová lymfodrenáž je idealna kombinácia v boji proti celulitíde. Pri ošetrení sa aktivuje lymfatický tok, krvný obeh a spaľovanie tukov. Výsledkom: ľahší pocit v nohách, dodatočné zlepšenie vzhľadu celulitídy, viditeľné nadvihnutie tela a hladší vzhľad pokožky. – Jednoducho WOW!