BRATISLAVA

Zvodné

MIHALNICE

Pozor milovníčky krásy! Ak chcete pozdvihnúť svoj vzhľad a korunovať svoju krásu dokonale zvodnými mihalnicami, zverte sa do rúk našim odborníčkam.

Úprava mihalníc

Predlžovanie mihalníc 1D-5D

Predlžovanie mihalníc je populárny a moderný spôsob, ktorý premení Vaše oči a vytvorí neodolateľný pohľad. Každý deň sa zobudíte s krásnymi a upravenými mihalnicami, ktoré zvýraznia vašu prirodzenú krásu. Prirodzené, dramatické, mierne vytočené… Naša profesionálna lash-artiska Vám navrhne vlastnú sadu mihalníc podľa Vašich požiadaviek. Mihalnice sú bezpečné, ľahké, nezaťažujú ani nepoškodzujú vlastné mihalnice. Sú vyrobené s ľahkého syntetického materiálu, norkové alebo kašmírové (v závislosti od typu aplikácie a želaného výsledného efektu). Neobmedzujú- s mihalnicami môžete plávať, chodiť do sauny, športovať či robiť čokoľvek čo Vás baví- zvyknete si na ne ako na vlastné. Doplnenie sa odporúča po 3-5 týždňoch.  

Lashlifting & Lashbotox

Kombinácia procedúr pre vytočenie a vyživenie prirodzených mihalníc, bez použitia umelých vlákien. Prinášajú výbornú alternatívu pre prirodzený look. V kombinácií s lamináciou obočia vytvoríte úžasnú kombináciu a Vaše obočie aj mihalnice budú krásne upravené, zafixované a zafarbené po dobu 2-4 týždňov.

 

Farbenie mihalníc profesionalnou farbou

Trápia Vás bledé, nevýrazné mihalnice? Máme pre Vás riešenie- aplikáciu špeciálne vytvoreného pigmentu na mihalnice, zvyčajne v čiernej farbe sa vytvorí dramatický a pútavý efekt Vašich mihalníc bez akéhokoľvek zásahu. Mihalnice vyzerajú opticky zdravšie a hustejšie. Už sa nemusíte báť rozmazanej špirály. Farbenie rias vydrží približne 1-2 týždne v závislosti od štruktúry vlastných mihalníc.